« späť

Finále soutěže - Blond není barva, je to životní styl...

dne: 06.06.2012

V marci tohto roku sme vyhlásili kadernícku fotosúťaž „Blond nie je farba, je to životný štýl…“ , v ktorej ste mohli súťažiť o najlepší blond účes.

Podmienkou súťaže bolo použitie farby Matrix SOCOLOR.beauty, Color Sync nebo V-light v kombinácii s vyvíjačom MATRIX a použitie minimálne jedného nového odtieňa UL.Blonde.

 

V rámci súťaže sme hodnotili:
•    Blond účes
•    Farba a strih (s popísanou technikou farbenia a strihu + použité zmesi farieb, event. nákres techniky)
•    Make-up, stylizmus
•    Originalita celkového poňatia

 

Vaša hojná účasť nás príjemne prekvapila, dostali sme veľa  výborných fotografií, za ktoré všetkým súťažiacim ďakujeme! Po dlhom a náročnom hodnotení vybrala naša odborná porota 3 výhercov z České republiky, 3 výhercov zo Slovenskej republiky a vzhľadom k naozaj veľkému množstvu inšpiratívnych fotografií sme sa 2 súťažiacim rozhodli urobiť Špeciálnu cenu za kreativitu.

Výhercovia súťaže, ktorí sa umiestnili na 1. mieste získavajú diplom, fotenie s profesionálnym fotografom, poukážku na školenie podľa vlastného výberu v hodnote 20 MATRIX Dolarov $ a MATRIX Oscara. Sútiažiaci, ktorí sa umiestnili na 2. a 3. mieste a držitelia Špeciálnej ceny za kreativitu  získavajú diplom a taktiež poukážku na školenie podľa vlastného výberu v hodnote 20 MATRIX Dolarov $.

Výhercom srdečne gratulujeme a všetkým zúčastneným prajeme, aby im kreativita a nadšenie, ako v našej súťaži preukázali, vydržalo čo najďalej.

Ďakujeme Vám všetkým!
Team MATRIX

 

 

1.MIESTO CZ:

Havlová Terezie
Salon Illimité - Kostelní 22, Ostrava

1.MIESTO SK:

Stankovičová Lucia
Salón Crysla - Štefániková 23, Trnava

 

 

2.MIESTO CZ:

Špaček Daniel
Vlasovy Mag.cz - Kralupy nad Vltavou

2.MIESTO SK:

Kupkovičová Marcela
Salón Marcela - Jablonec 206,okr. Pezinok
 

 

 

 

3.MIESTO CZ:

Hofbauerová Marie
Kadeřnictví Vivit - Náměstí Svobody 77, Jemnice

3.MIESTO SK:

Martinusíková Marcela
Exclusaive Hair Studio - ul. Malá 70, Čadc


 

 

ŠPECIÁLNA CENA ZA KREATIVITU:

Loziášová Alena
Kadeřnictví - Měšťanská 27, Hodonín

 

Jakub Platil
Hair Fashion Point - Řevnická 121/1, Praha 5. 155 21

 

 

 

FINALISTI:

Šollarová Kateřina
Salon Mažer - Požární kůl 12, Liberec

Tatar Jan
Salon Hair Fashion Point - NK Metropole Zličín, Praha 5
Goroľová Barbora
Salon Hair Fashion Point - NK Metropole Zličín, Praha 5

 

Štěpánková Eva
Ateliér Babs - Tůmova 152, Vysoké Mýto

 

Naušová Kristýna
Kadeřnictví Pedyhair - Kochana z Prachové 121, Strakonice

 

Skopálková Věra
Vlaslové studio u Věrky - Soudní 754, Zlín

 

Kašpar Marek
Kadeřnictví - U Koupaliště 1396, Choceň, 566 01

  
  

 

SEMIFINALISTI:

Jandová Lucie
Salon Simple beauty - Volcano Complex, K Sopce 30, Praha 5

Rohnová Věra
Salon BeautY - Kubelíkova 8, Ústí nad Labem

Rolečková Kateřina
KARO Studio - Balbínova 256, Rychnov nad Kněžnou

 

Dvořáková Kristýna
Hair Designer - Nám. T. G. M. 10, Holice

 

Krupařová Aneta
Salon X - 17. listopadu 238, Pardubice

 

Zhyzneuska Olena
Střední odborné učiliště - Plzeňská 322, Stod


Jakubcová Natália
Kadeřnický salón Anemis - SNP 4, Krásno nad Kysucou, SK


Malatová Marie
Salon Inspirace - Jana Ziky 1732, Tachov


Sobotková Iva
Vlasové studio Velius - Smetanova 55, Nymburk

  

Pleslová Kristýna
Kadeřnictví Fantazie - Bechyňovo nám. 37, Přibyslav


Lešková Vlasta
Kadeřnictví - Littrowa 1, Horšovský Týn


Trousilová Kateřina
Salon X - 17. listopadu 238, Pardubice


Wunsch Hedvika
Kadeřnictví - Litvínovice 41, České Budějovice


Kořízková Klára
Brychnačová a Zachová s.r.o. - Hybešova 30, Brno


Horánská Zuzana
Kadeřnictví Glamour - Wenzigova 340/11, Plzeň 301 00

 

 

« Zpět